6 veidi, kā ārštata darbinieki var saņemt finansiālu palīdzību tūlīt

6 veidi, kā ārštata darbinieki var saņemt finansiālu palīdzību tūlītDaži no vissmagākajiem vārdiem ir “Man vajadzīga palīdzība”, it īpaši tajos laikos, kad jums visvairāk nepieciešama palīdzība. Kamēr mēs visi cenšamies izprast "jauno normālo" vai šo "adaptācijas posmu", "zināt, ko darīt, lai palīdzētu citiem, bieži vien ir vieglāk nekā palīdzēt pašiem.

Pieaugot ārštata darbinieku skaitam un koncertu ekonomikai, ieguvumi ir pieejami, ja zināt, kur meklēt:

Iegūstiet jaunu "puisis"

Ja jums nav finanšu konsultanta vai jūs vienkārši nedomājat par savējo, ir piemērots laiks, lai iegūtu kādu, kuru jūs mīlat. Finanšu plānotāji un konsultanti nav tikai bagātniekiem, kas ir bagātīgi. Krīzes laikā pārbaudiet Finanšu plānošanas asociācija un Finanšu plānošanas fonds vietnēs. Viņi piedāvā pro-bono darbu.

NEŅEMIET DOTĀCIJAS PIEŠĶIRTIEM

Ja esat brīvmākslinieks vai darbuzņēmējs, varat pieteikties uz USD 10 000 piešķīrumu. Iet uz Covid19Relief.SBA.gov lai aizpildītu pieteikumu. Jums būs jānovērtē ieņēmumi no pēdējiem 12 mēnešiem un jāatbild uz dažiem pamata jautājumiem par jums un jūsu biznesu. Tiek ziņots, ka Mazā biznesa administrācija vēlas ātri saņemt šīs dotācijas, lai palīdzētu "darba ņēmējiem", taču šobrīd nav skaidrs, kāds būs plānotais laika grafiks. Ārštata darbinieku savienība piedāvā arī USD 1000 dotācijas ārštata darbiniekiem.

SKATĪTIES TEHNISKO UZŅĒMUMU

Facebook un Google ir uzsākuši dotācijas un piekļuvi kapitālam. Kamēr viņu vietnes ir paredzētas maziem uzņēmumiem, jūs varat pieteikties uz viņu dotācijām un kredītiem viņu produktiem, ja jūs jau plānojat attīstīt savu biznesu. Ir arī daudz resursu, kas tiek piedāvāti bez maksas no daudzām ar uzņēmējdarbību saistītām vietnēm, piemēram, LinkedIn, Hootsuite un Shopify.

JŪS VARAT GALVENI RŪPĒT

Kamēr CARES likums palīdzēja iesaldēt hipotēkas, kurām ir federāls atbalsts, jūs joprojām varat lūgt atvieglojumus, ja neesat māju īpašnieks. Jūs varat nosūtīt savam saimniekam vēstuli, kurā paskaidroti jūsu apstākļi un lūgts atlikt uz pāris mēnešiem. Jūs varat arī piedāvāt viņiem izmantot jūsu īres maksu. Bieži vien saimnieki drīzāk ņemtu kaut ko, nevis neko. Ja viņi joprojām neuzņemas budžetu, piedāvājiet samaksāt pusi par nākamajiem pāris mēnešiem.

LŪDZU VAIRĀK

Kaut arī paaugstināšanas vai bonusa iegūšana varētu nebūt lieta, kamēr mēs atkāpjamies no šīs pandēmijas un grūtā finanšu laikiem, vairāk kredīta ir. Kā tu veiciet sarunu ar rēķinu un parādu piedzinējiem, lai lūgtu piesaisti veicot maksājumus un / vai termiņus, ņemiet vērā, ka augstākas kredītlīnijas vienmēr ir laba lieta, it īpaši, ja jums tas nav vajadzīgs vai nelietojat visu. Augstāks izlietojuma rādītājs (jo mazāks ir jūsu pieļaujamais kredīts, jo labāk) nozīmē augstāku kredītreitingu. A augstāks kredītreitings nozīmē zemākas procentu likmes, kad nepieciešams aizņemties naudu.

Iegūstiet visas priekšrocības

Jūs varētu pretendēt uz atbrīvojumu no valdības. Sekojiet uzmanīgi priekšrocības.govs par jaunāko. Sākot no šī brīža pieaugušie saņem 1200 USD, bērni 500 USD un čeku summas tiek samazinātas ar lielākiem ienākumiem. Pārliecinieties, ka esat reģistrējies tiešajai iemaksai IRS.gov vietne. Sargieties no krāpniekiem, kas ar jums sazinās pa tālruni, e-pastu vai gliemežu pastu un lūdz papildu informāciju. Personīga informācija nav nepieciešama, tas viss notiek automātiski, pamatojoties uz jūsu 2018. vai 2019. gada nodokļu deklarāciju.

Saņemt finansiālu palīdzību ir līdzīgi kā ietaupīt aiziešana pensijā, jo vairāk transportlīdzekļu, jo labāk. Jums nav jāizvēlas iespējas, kuras izmantojat, varat izmantot visas tās. Jūs, iespējams, nesaņemsit tos visus, bet noteikti to nedarīsit, ja nemēģināsit.

Šis raksts sākotnēji parādījās Vietne NicoleLapin.com.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *